sport op maat jeugd

Zoek je sport- en beweegaanbod in Capelle aan den IJssel en heb je een kind dat meer aandacht nodig heeft om zich letterlijk en figuurlijk vrij te kunnen bewegen? Kijk dan in het aanbod op deze pagina! Ben je aanbieder voor speciale doelgroepen? Zorg dan dat jouw aanbod hiertussen staat, zo vindt men jou! Hou je gegevens up to date door ons te mailen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

b
Badminton
Badmintonclub BCCW | j.siebel.001@hetnet.nl
Badmintonclub Schollevaar | 010-4211115 | secretaris@bcschollevaar.nl | www.bcschollevaar.nl
David Lloyd, Sport en Health Club | 010-2845950 | www.davidlloyd.nl
Bewegen
David Lloyd, Sport en Health Club | 010-2845950 | www.davidlloyd.nl
No Limits Gym | 06-51666501| info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Boksen
Eagle Gym | 010-7422444 | eagle-gym@hotmail.com | www.sportcentrumeaglegym.co
Fightclub Rotterdam | 06-48781510 | fight_club@live.nl | www.fightclub-rotterdam.nl
Kurodaiya | 06-55801701 | kurodaiya@gmail.com | www.zelfverdediging.com
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Noes Fiolet Studio's | 010-4512020 | info@noesfiolet.nl | www.noesfiolet.nl
Bokszaktraining
Fightclub Rotterdam | 06-48781510 | fight_club@live.nl | www.fightclub-rotterdam.nl
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
c
Cardio Training
Noes Fiolet Studio's | 010-4512020 | info@noesfiolet.nl | www.noesfiolet.nl
Club Autisport & Fun
Club Extra
Sportief Capelle | 010-2588787 | info@sportiefcapelle.nl | www.sportiefcapelle.nl
Conditietraining
Bodyadvies (Loop- en bootcamptraining) | 06-42122303 | info@bodyadvies.nl | www.bodyadvies.nl/
Fightclub Rotterdam | 06-48781510 | fight_club@live.nl | www.fightclub-rotterdam.nl
Kurodaiya | 06-55801701 | kurodaiya@gmail.com | www.zelfverdediging.com
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Sportvrienden Capelle | 06-51420249 | sportvriendencapelle@gmail.com | www.sportvriendencapelle.nl
d
Dansen
Black Eagle | 010-2261474 | info@black-eagle.nl | www.black-eagle.nl/
Danscentrum Dance World | 010-4424878 | info@danscentrum.nl | www.danceworld.nl/
Dansschool On The Move | 06- 20961005 dansschoolonthemove@gmail.com | www.dansschoolonthemove.com
MamboMike | 06-41286319 | mail@mambomike.nl | www.mambomike.nl
Noes Fiolet Studio's | 010-4512020 | info@noesfiolet.nl | www.noesfiolet.nl
Serena Dance | 06-47856384 | info@serenadance.nl | www.serenadance.nl
h
Hengelsport
Hengelsportvereniging ViRiVi hsvvirivi@gmail.com | www.hsvvirivi.com
k
Karate
Black Eagle | 010-2261474 | info@black-eagle.nl | www.black-eagle.nl/
Budosportvereniging Asahi | 010-4582727 | sfslingerland@planet.nl | www.sfslingerland.nl
Kamau Sports | 06-38621757 | kamausports@gmail.com | www.kenporotterdam.nl
KVC Peek | 010-4589299 | kvcpeek@live.nl | www.kvcpeek.nl
Sport & Fitnesscentrum Slingerland | 010-4582727 | info@sfslingerland.nl | www.sfslingerland.nl
Sportschool Ishikawa | 010-2238007 | info@sportschool-ishikawa.nl | www.sportschool-ishikawa.nl
Tamashii Dojo | 010-8225049 / 06-53698990 | tamashii-dojo@hotmail.com | www.tamashiidojo.com
Kickboksen
Fightclub Rotterdam | 06-48781510 | fight_club@live.nl | www.fightclub-rotterdam.nl
Kamau Sports | 06-38621757 | kamausports@gmail.com | www.kenporotterdam.nl
Kurodaiya | 06-55801701 | kurodaiya@gmail.com | www.zelfverdediging.com
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Sportcentrum Rivium | 010-5191922 | info@sportcentrumrivium.nl | www.sportcentrumrivium.nl
Kungfu
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Shaolin Chuan Training Institute | 06-42678574 | info@shaolinchuan.nl | www.shaolinchuan.nl
s
Swing Kids 2 be Fit
Time 4 Change | 06-41814657 | info@time-4change.nl
t
Tennis
David Lloyd, Sport en Health Club | 010-2845950 | www.davidlloyd.nl
Mejor Sports | 06-55886101 | hans@mejor.nl | www.mejor.nl
TC Capelle | 010-4580074 | www.tccapelle.nl
Tennisschool Rob Mentink | 06-54385885 | info@tennisschoolrobmentink.nl | www.tennisschoolrobmentink.nl
Tennisvereniging Oosterpark Capelle (TOC) | 010-4424266 | info@toc-tennis.nl | www.toc-tennis.nl
Thaiboksen
Eagle Gym | 010-7422444 | eagle-gym@hotmail.com | www.sportcentrumeaglegym.co
Fightclub Rotterdam | 06-48781510 | fight_club@live.nl | www.fightclub-rotterdam.nl
Muya Thai Capelle | 06-41533072 | info@muaythai-capelle.nl | www.muaythai-capelle.nl
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Sportscenter Time Out | 010-2108125 | www.sportscentertimeout.nl
Sportschool Ishikawa | 010-2238007 | info@sportschool-ishikawa.nl | www.sportschool-ishikawa.nl
v
Verdedigingskunst
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Wing Chun Federatie | 0800-9464248 | capelle@wingchun.nl | www.vechtsportschoolcapelle.nl
Voetbal - voor kinderen met autisme
SVS | Tel: 010-4511125 | bestuur@svsvoetbal.nl | www.svsvoetbal.nl
z
Zwemmen
Algemene Capelse Zwemvereniging ACZ | 06-47522229  | secretaris@acz-capelle.nl | www.acz-capelle.nl
David Lloyd, Sport en Health Club | 010-2845950 | www.davidlloyd.nl
Sportcomplex Aquapelle | 010-2588787 | zwemmen@sportiefcapelle.nl  | www.sportiefcapelle.nl 

Club Extra, net dat beetje extra


Vanaf 23 september beginnen we weer met Club Extra!
Wij vinden dat élk kind moet kunnen bewegen en sporten. Juist ook kinderen die op z’n best zijn in kleinere groepen, omdat ze bijvoorbeeld door een vorm van autisme of een motorische achterstand net iets meer aandacht nodig hebben. En die bieden wij graag met onze Club Extra. De groep bestaat uit maximaal tien kinderen. Hierdoor is er veel aandacht voor elk individueel kind.

Wij proberen zoveel mogelijk motorische vaardigheden bij te brengen met leuke en uitdagende activiteiten, maar ook zullen er een hoop reguliere sporten voorbij komen om een eventuele stap naar de vereniging makkelijker te maken. Het plezier in sport en bewegen staat bij ons voorop!!!

De lessen vinden plaats iedere woensdagmiddag van 14.45-15.30 uur in gymzaal Berlioszstraat 3 (wijk 's Gravenland).

Wil je je kind mee laten doen? Hij/zij is altijd welkom voor een gratis proefles! Neem eerst even contact met ons op! Via 010-2588787 of info@sportiefcapelle.nl