60 +

Zoek je sport- en beweegaanbod in Capelle aan den IJssel voor mensen van ca. 60 jaar en ouder? Kijk dan in het aanbod op deze pagina! Ben je aanbieder voor 60-plussers? Zorg dan dat jouw aanbod hiertussen staat, zo vindt men jou! Hou je gegevens up to date door ons te mailen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

b
Badminton
Badmintonclub BCCW | j.siebel.001@hetnet.nl
Badmintonclub Schollevaar | 010-4211115 | secretaris@bcschollevaar.nl | www.bcschollevaar.nl
David Lloyd, Sport en Health Club | 010-2845950 | www.davidlloyd.nl
Beweegprogramma voor Diabetes type 2
Fysiotherapie en Orthopedische Manuele Therapie Mourik | 010-450 84 01 | info@manueletherapiemourik.nl | www.manueletherapiemourik.nl
Bewegen
David Lloyd, Sport en Health Club | 010-2845950 | www.davidlloyd.nl
No Limits Gym | 06-51666501| info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Bewegen voor ouderen
Oefentherapie Capelle | 010-4500553 | info@oefentherapiecapelle.nl | www.oefentherapiecapelle.nl
Senioren Sport Capelle | 010-4506620 | info@seniorensportcapelle.nl | www.seniorensportcapelle.nl
Stichting Zorgbeheer De Zellingen | 010-2646535 | fysioannemarie@de-zellingen.nl | www.zellingen.nl
Biljarten
Biljart, Snooker en Poolcentrum Capelle | 010-4585733 | capellespc@gmail.com | www.capelle-spc.nl
Biljartvereniging Schollevaar | 010-4500793 | info@bvschollevaar.nl | www.bvschollevaar.nl
Buurthuis De Wel | 010-4515333 | bestuur@de-wel.nl | www.de-wel.nl
Body en Mindlessen
David Lloyd, Sport en Health Club | 010-2845950 | www.davidlloyd.nl
Boksen
Eagle Gym | 010-7422444 | eagle-gym@hotmail.com | www.sportcentrumeaglegym.co
Fightclub Rotterdam | 06-48781510 | fight_club@live.nl | www.fightclub-rotterdam.nl
Kurodaiya | 06-55801701 | kurodaiya@gmail.com | www.zelfverdediging.com
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Noes Fiolet Studio's | 010-4512020 | info@noesfiolet.nl | www.noesfiolet.nl
Bokszaktraining
Fightclub Rotterdam | 06-48781510 | fight_club@live.nl | www.fightclub-rotterdam.nl
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Bokwa
Serena Dance | 010 - 4509922 | info@serenadance.nl | www.serenadance.nl
Bridge
Anbo | 010-4512645 | www.anbo.nl/capelleaandenijssel
Bridgeclub de IJssel | 010-4515576 | mrs.ans@ziggo.nl | www.nbbportal.nl/5502
Bridgeclub Prins Alexander Stad | 010-4209727 | eras82@zonnet.nl | www.nbbportal.nl/5005
Bridgeclub Schollevaar | 010-4501488 | j.kromme@gmail.com | www.nbbportal.nl/5036
BridgeClubCapelle(BCC)50+ | 010-4510266 | nelenlouise@kpnmail.nl | www.bcc55.nl
Buurthuis De Wel | 010-4515333 | bestuur@de-wel.nl | www.de-wel.nl
Capelse Bridge Club | 010-4470934 | cbcbridge@gmail.com | www.nbbportal.nl/5014
Niet-rokers Bridge Club | 010-4219471 | nrbc.capelle@gmail.com | www.nbbportal.nl/5043
c
Cardio
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Conditiegym
Conditietraining
Bodyadvies (Loop- en bootcamptraining) | 06-42122303 | info@bodyadvies.nl | www.bodyadvies.nl/
Fightclub Rotterdam | 06-48781510 | fight_club@live.nl | www.fightclub-rotterdam.nl
Kurodaiya | 06-55801701 | kurodaiya@gmail.com | www.zelfverdediging.com
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Sportvrienden Capelle | 06-51420249 | sportvriendencapelle@gmail.com | www.sportvriendencapelle.nl
d
Dansen
Black Eagle | 010-2261474 | info@black-eagle.nl | www.black-eagle.nl/
Danscentrum Dance World | 010-4424878 | info@danscentrum.nl | www.danceworld.nl/
Dansschool On The Move | 06- 20961005 dansschoolonthemove@gmail.com | www.dansschoolonthemove.com
MamboMike | 06-41286319 | mail@mambomike.nl | www.mambomike.nl
Noes Fiolet Studio's | 010-4512020 | info@noesfiolet.nl | www.noesfiolet.nl
Serena Dance | 06-47856384 | info@serenadance.nl | www.serenadance.nl
Dynamic Tennis
Sportief Capelle | 010-2588787 | info@sportiefcapelle.nl | www.sportiefcapelle.nl
f
Fietsen
Anbo | 010-4510073 | janeijke@ziggo.nl
Fit in eigen tempo
Sportcentrum Rivium | 010-5191922 | info@sportcentrumrivium.nl | www.sportcentrumrivium.nl
FitGym
Fitness
Aerobic City | 06-24548818 | info@aerobiccity.com
Anytime fitness | 085-7731760 | www.anytimefitness.nl
Bodyloods | 06-42122303 | info@bodyadvies.nl | www.bodyloods.nl/
Club Fit en Vitaal | 010-2021402 | info@clubfitenvitaal.nl | www.clubfitenvitaal.nl
Concept PT | 06-18277352 | info@conceptpt.nl | www.conceptpt.nl
David Lloyd, Sport en Health Club | 010-2845950 | www.davidlloyd.nl
Fit for Free | 010-2799816 | info@fitforfree.nl | www.fitforfree.nl
Fit20 | 010-3070345 | capelle@fit20.nl | studio.fit20.nl/capelle/
Fitness Studio Carla | 010-4218711 | www.fitnessstudiocarla.nl
Fysio & Fitnesscentrum de Rozenburcht | 010-4420908 | info@fysiosport-capelle.nl | www.fysiosport-capelle.nl
Hart for her | 06-10504028 | www.hartforher.nl
Health Center Capelle | 010-4420611 | info@healthcentercapelle.nl | www.healthcentercapelle.nl
Healthclub First Challange | 010-7640940 | info@healthclubfirstchallenge.nl | www.firstchallenge.nl
Noes Fiolet Studio's | 010-4512020 | info@noesfiolet.nl | www.noesfiolet.nl
Puur Sportief | 06-21469797 | info@puursportief.nl | www.puursportief.nl/
Sport & Fitnesscentrum Slingerland | 010-4582727 | info@sfslingerland.nl | www.sfslingerland.nl
Sportcentrum Rivium | 010-5191922 | info@sportcentrumrivium.nl | www.sportcentrumrivium.nl
Sportscenter Time Out | 010-2108125 | www.sportscentertimeout.nl
Fysio Fitness
Fysio & Fitnesscentrum de Rozenburcht | 010-4420908 | info@rozenburcht.com | www.rozenburcht.com
Fysiosport
Fysio Capelle | 010-2640440 | info@fysiocapelle.nl | www.fysiocapelle.nl
Fysiosport Capelle | 010-4423816 | info@fysiosport-capelle.nl | www.fysiosport-capelle.nl
h
Hengelsport
Hengelsportvereniging ViRiVi hsvvirivi@gmail.com | www.hsvvirivi.com
j
Jeu de Boules
KCC / CK Kozijnen | 010-4505727 | jeudeboules@kcconline.nl | www.kcconline.nl
Sparta Jeu de Boules | 06-46004281 | Fieke.Kamerbeek64@gmail.com | www.spartajeudeboules.nl
k
Keep Fit 55+
Fysiosport Capelle | 010-4423816 | info@fysiosport-capelle.nl | www.fysiosport-capelle.nl
Noes Fiolet Studio's | 010-4512020 | info@noesfiolet.nl | www.noesfiolet.nl
Kickboksen
Fightclub Rotterdam | 06-48781510 | fight_club@live.nl | www.fightclub-rotterdam.nl
Kamau Sports | 06-38621757 | kamausports@gmail.com | www.kenporotterdam.nl
Kurodaiya | 06-55801701 | kurodaiya@gmail.com | www.zelfverdediging.com
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Sportcentrum Rivium | 010-5191922 | info@sportcentrumrivium.nl | www.sportcentrumrivium.nl
Klaverjassen
Stichting Buurthuis Schenkel | 06-12759749 | bestuur@de-wel.nl | www.de-wel.nl
Koersballen
Anders Ouder Worden Schollevaar | 010-4517929 | leipzig@hetnet.nl
Kungfu
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Shaolin Chuan Training Institute | 06-42678574 | info@shaolinchuan.nl | www.shaolinchuan.nl
l
Ladies Only Training
Fightclub Rotterdam | 06-48781510  | fight_club@live.nl | www.fightclub-rotterdam.nl
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Line Dance
Serena Dance | 010 - 4509922 | info@serenadance.nl | www.serenadance.nl
m
Medisch fitness
Fysiotherapie en Orthopedische Manuele Therapie Mourik | 010-450 84 01 | info@manueletherapiemourik.nl | www.manueletherapiemourik.nl
Meer bewegen voor ouderen
Actief in balans | 06-29189950 | mgmartina04@gmail.com 
Sportief Capelle | 010 - 2588787 | info@sportiefcapelle.nl | www.sportiefcapelle.nl
Mindfullness
Mountainmind, Centrum voor Mindfullness | +31-642586304 | henkdeberg@mountainmind.nl | www.mountainmind.nl
Typisch Winnifred, mindful run & walk en powerwalk  | +31 6 20 87 96 07 | winnifredb@typischwinnifred.nl | www.typischwinnifred.nl 
Move & Fit
p
Parkinson Gymnastiek
Fysiotherapie De Zellingen | 010-2665770 | fysiotherapie@zellingen.nl | www.zellingen.nl
Personal training
Club Fit en Vitaal | 010-2021402 | info@clubfitenvitaal.nl | www.clubfitenvitaal.nl
Pilates
Fysio Pilates | 06-18184260 | info@defysiothuis.nl | www.defysiothuis.nl
MJC Pilates | 06-42347898mjc.organisatie@gmail.com | www.facebook.com/MJCPilates
ProMotion Medische Training
Fysio Capelle | 010-2640440 | info@fysiocapelle.nl | www.fysiocapelle.nl
ProMotion Fysio Capelle | 010-2640440 | info@fysiocapelle.nl | www.fysiocapelle.nl
s
Schaken
Capelse Schaakverenging | 010-4423339 | jvdijk47@casema.nl | www.capelseschaakvereniging.nl
Schoolschaakvereniging Klim-Op | 010-4505065 | jansijbesma1950@gmail.com | www.ssv-klimop.nl/
Senioren Actief
Training & Massage Jos de Wit | 010 - 4256357 | info@josspoma.nl | www.josspoma.nl
Sjoelen
Sociëteit de Torenhof | 010-4509253
Stichting Buurthuis Schenkel | 06-12759749 | bestuur@de-wel.nl | www.de-wel.nl
Sport en Spel
Capelle Sport Gezond (CSG) | 06-20762545 | www.capellesportgezond.nl
Defana | 06-40217148 | info@defana.nl | www.defana.nl
Sportvrienden Capelle | 06-51420249 | sportvriendencapelle.nl | www.sportvriendencapelle.nl
Sportief Wandelen
Stijldansen
Dansstudio Serena Dance | 010 450 9922 |  info@serenadance.nl | www.serenadance.nl
t
Tafeltennis
Buurtgroep Schollevaar | 010-4582847
P.I.T.T. 75 | 06-53418742 | www.pitt75.nl
Tai Chi
Buurtcentra Oostgaarde | 010-4519616 | l.snijders@hccnet.nl
Fysio Capelle | 010-2640440 | info@fysiocapelle.nl | www.fysiocapelle.nl
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Shaolin Chuan Training Institute | 06-42678574 | info@shaolinchuan.nl | www.shaolinchuan.nl
Shaolin Tai Chi School Zuid Holland | 0182-521824 | taichi@shaolinholland.nl
Yantra Capelle | 010-4421364 | yantra@zonnet.nl | www.yantra-capelle.nl
Tennis
David Lloyd, Sport en Health Club | 010-2845950 | www.davidlloyd.nl
Mejor Sports | 06-55886101 | hans@mejor.nl | www.mejor.nl
TC Capelle | 010-4580074 | www.tccapelle.nl
Tennisschool Rob Mentink | 06-54385885 | info@tennisschoolrobmentink.nl | www.tennisschoolrobmentink.nl
Tennisvereniging Oosterpark Capelle (TOC) | 010-4424266 | info@toc-tennis.nl | www.toc-tennis.nl
Thaiboksen
Eagle Gym | 010-7422444 | eagle-gym@hotmail.com | www.sportcentrumeaglegym.co
Fightclub Rotterdam | 06-48781510 | fight_club@live.nl | www.fightclub-rotterdam.nl
Muya Thai Capelle | 06-41533072 | info@muaythai-capelle.nl | www.muaythai-capelle.nl
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Sportscenter Time Out | 010-2108125 | www.sportscentertimeout.nl
Sportschool Ishikawa | 010-2238007 | info@sportschool-ishikawa.nl | www.sportschool-ishikawa.nl
Troeptrimmen
v
Verdedigingskunst
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Wing Chun Federatie | 0800-9464248 | capelle@wingchun.nl | www.vechtsportschoolcapelle.nl
Volksdansen
w
Wandelen
Wushu
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
y
Yoga
2 Balance | 06-28836953 | stephanie@2-balance.nl | www.2-balance.nl
Buurtcentra Oostgaarde | 010-4519616 | l.snijders@hccnet.nl
Dhr Wissink | 010-4585706
Garuda Yoga | 06-34930156 | michelle@garudayoga.nl | www.garudayoga.nl 
Kurodaiya | 06-55801701 | kurodaiya@gmail.com | www.zelfverdediging.com
Sportscenter Time Out | 010-2108125 | www.sportscentertimeout.nl
Yoga Capelle | 06-42675840 | www.yoga-capelle.nl
Yoga Geeft Energie | 06-41209145 | akvanleeuwen@gmail.com | www.yogageeftenergie.nl
Yoga Surya | 010-4518823 | info@yoga-surya.com | www.yoga-surya.com
 
 
z
Zumba
Samira's Wellness & Health | 06-3193045 | samira_wellness_health@hotmail.com | www.facebook.com/SamirasWellnessHealth
Serena Dance | 06-47856384 | info@serenadance.nl | www.serenadance.nl
Sportscenter Time Out | 010-2108125 | www.sportscentertimeout.nl
Zwemmen
Algemene Capelse Zwemvereniging ACZ | 06-47522229  | secretaris@acz-capelle.nl | www.acz-capelle.nl
David Lloyd, Sport en Health Club | 010-2845950 | www.davidlloyd.nl
Sportcomplex Aquapelle | 010-2588787 | zwemmen@sportiefcapelle.nl  | www.sportiefcapelle.nl 

Fitheidstest in Capelle aan den IJssel

 
Voldoende bewegen is goed voor iedereen, dat hoeven wij u waarschijnlijk niet meer te vertellen. Bewegen houdt het lichaam in vorm, verhoogt de stofwisseling, is een basis voor sociale contacten, vermindert stress en het is ook gewoon… leuk!  Kortom: bewegen maakt een mens gelukkiger.
 
Dit jaar zal voor de zesde keer de Fitheidstest voor mensen van 60 jaar en ouder in Capelle aan den IJssel georganiseerd. De test wordt afgenomen onder professionele begeleiding. De onderdelen van de test zijn volledig gericht op de algemene dagelijkse handelingen. De resultaten worden meteen na de test met u besproken. Als u het op prijs stelt, kunt u ook leefstijladviezen krijgen. Ook kunt u antwoorden krijgen op vragen zoals: Beweeg ik genoeg en hoe is het gesteld met mijn uithoudingsvermogen? Ik sport niet omdat ik lichamelijke klachten heb, maar welke manier van bewegen kan ik nog wel? Is het voor mij medisch verantwoord om te sporten en bewegen?
 
De Fitheidstest vindt in iedere wijk plaats en wordt verspreid over het hele jaar aangeboden.
 
Om deel te nemen aan de test wordt een eigen bijdrage van € 5,- gevraagd.
 
U kunt zich hier aanmelden! 
U kunt zelf (op basis van beschikbaarheid) uw tijdstip kiezen. Ook kunt u in een andere wijk deelnemen, als u bijvoorbeeld verhinderd bent op de dag in uw eigen wijk.
 

Vragen?

Als u nog vragen heeft of het niet lukt om uzelf digitaal aan te melden, dan kunt u ons bellen op maandag, dinsdag, donderdag of vrijdag tussen 10:00 – 12:00 uur op telefoonnummer 010-258 87 87. Wij staan u graag te woord!
 

Overzicht data en locaties

1 oktober         Middelwatering   Sportcomplex Aquapelle, Alkenlaan 85
18 oktober       ’s Gravenland      Gymzaal Berliozstraat 3
22 oktober       Schollevaar         Sportzaal Schollevaar, Gong 1
15 november   Schenkel             Sporthal Schenkel, Capelseweg 39
16 december    Oostgaarde         Sporthal Oostgaarde, Dakotaweg 261